Hotel Fairmont

Fairmont je jedním z nejznámějších a největších hotelů v Monaku. Nachází se přímo vedle hlavního přístavu u moře. Naproti němu je pak slavné Kasino. Pod hotelem vede známý monacký tunel, který proslavily závody Formule 1. Hotel má samozřejmě pět hvězdiček.

Na návštěvníky zde čeká 602 pokojů. Součástí hotelu jsou také dvě vyhlášené restaurace a to L’Argentin Grill, která se specializuje na grilovaná masa. Druhá restaurace Horizon Deck, která je zároveň champagne bar podává středomořská jídla připravená z místních surovin a nabízí výhled (360°) na Monte Carlo a moře.

Hostům jsou k dispozici také vyhřívaný střešní bazén a lázně. Lázeňské centrum Willow Stream Spa nabízí celou řadu procedur, např. aromaterapii, tělové zábaly aloe, kosmetiku a masáže.

Samozřejmostí jsou luxusně vybavené pokoje s klimatizací a mramorovými koupelnami. Některé pokoje jsou o něco nižšího standardu, tedy hlavně v tom, že nemají výhled na moře.

Fairmont je zkrátka luxusní a dobře vybavený hotel, čemuž odpovídají i ceny, které začínají na 500 eurech za noc. Každopádně ať už půjde kolem přístavu nebo směrem od kasina, už budete vědět, co že to vlastně je za rozsáhlou stavbu u pobřeží.

Více se můžete dozvědět také na oficiálních stránkách hotelu www.fairmont.com.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist