O webu

Vítejte na cestovatelských webový stránkách Monako.poznej.com. Naleznete zde spoustu zajímavých článků o tomto nádherném městě na Azurovém pobřeží Středozemního moře. Informace zde jsou navíc doplněny velkým počtem originálních fotografií, videí, mapek, plánků, předpovědí počasí a dalších věcí. Zkrátka všechno co potřebujete až se do Lisabonu vydáte na výlet nebo rovnou dovolenou.

Tyto stránky jsou otevřeny i pro vás. Velmi snadno se můžete přispět vašimi cestovatelskými zážitky a zkušenosti. Pod každý článek na těchto stránkách totiž můžete snadno vložit komentář s dalšími zajímavé odkazy. Samozřejmě můžete přispět i rovnou celým článkem. Ten nám stačí poslat a pokud ho shledáme zajímavým, tak ho zde rádi zveřejníme.

Také jsme si dobře vědomi, že nikdo není neomylný, budeme vám tedy velmi zavázáni když na tomto webu objevíte jakoukoliv chybu, pokud nás na ní upozorníte. A my se jí budeme samozřejmě snažit  dát co nejdříve do pořádku.

To je asi tak vše důležité, co jsme vám chtěli říci. Doufáme, že se vám tento web bude líbit. A pokud byste nás chtěli kontaktovat, tak veškeré potřebné adresy najdete v záložce kontakty.

TOPlist