Spolupráce

Reklama a linkbuilding:

Pokud máte zájem na tyto stránky umístit vaší reklamu nebo hledáte zpětné odkazy tak prosím kontaktujte admina stránek (viz. záložka kontakt). Vaše reklama může být umístěna i na desítkách dalších podobných cestovatelských webů. Možnost dohodnout výhodné (cenové) individuální podmínky. Vystavení faktury samozřejmostí.

Použití našich článků:

Naše články smíte dále použít pouze s našim výslovným souhlasem. Stačí nás kontaktovat a určitě se domluvíme na úpravě našich materiálů. Pouhým zkopírováním získáte sice náš zajímavý obsah, ale vyhledávače ho označí za duplicitní a tudíž bezcenný.

Původ obrázků:

Obrázků zde jsou volně šiřitelné, vyhledané googlem nebo z free fotodatabank. Pokud byste zde objevili nějaký obrázek u kterého by byla pochybná jeho licence, tak nám to určitě neváhejte nahlásit.

Váše fotky u nás:

Máte zajímavé fotky z vaší dovolené v Monaku, o které byste se chtěli podělit ?! Tak právě náš web vám umožní je sem umístit. K fotkám je možnost přidat komentář, samozřejmé je zachování autora i kontaktu na něj. Volitelně lze u fotografii vytvořit i hodnocení.

Chcete pro nás napsat článek:

Není nic jednoduššího, než nás kontaktovat. Váš článek zveřejníme a případně vám pomůžeme s jeho úpravou. Zveřejnění článku na tomto webu vás přitom k ničemu nezavazuje. Můžete jich publikovat více nebo třeba jen jeden.

Další formy spolupráce:

Další možnosti spolupráce třeba i na vyšší úrovni necháváme otevřené. Pokud máte zajímavý nápad v této oblasti určitě se neostýchejte nám napsat.

TOPlist