Pěkná videa z Monaka

Na těchto stránkách najdete spoustu různých materiálů. Články, obrázky, mapy, interaktivní prvky, nic z toho se však nevyrovná videím, které vám přinášíme právě v tomto článku. Právě z videí si můžete udělat skutečně velmi dobrý dojem, jak to v Monaku ve skutečnosti vypadá a jaká zde panuje úžasná atmosféra. V první várce jsme pro vás vybrali tři kratší videa, jeden delší cestovatelský dokument a pak samozřejmě nemůže chybět ani video z Velké ceny Monaka Formule 1. Pokud byste měli tip na další videa, tak odkaz na ně můžete zanechat v komentářích pod tímto článkem.

 

Krásy Monaka (délka 1:30) – Krátké ale velmi pěkné video zachycující v sestříhané foto prezentaci nejzajímavější místa a skvělou podmanivou atmosféru Monaka.

 

Monte Calo (délka 2:27) – Další velmi povedené video s pohodovou muzikou.

 

Město z moře (délka 3:40) – Třetí video je trochu jiné. Spíš než se samotným městem se v něm seznámíte s mořem a plážemi, které tvoří velkou přirozenou část hranic Monaka.

 

Dokument o Monaku (délka 9:47) – Toto video je opravdová klasa, žádná krátká sestříhaná foto prezentace, ale rovnou desetiminutový dokument, který nás seznámí s těmi nejzajímavějšími místy v Monaku a to včetně zajímavého komentáře.

 

Formule 1 – Velká cena Monaka (délka 4:39) – Monako to nejsou jenom luxusní kasína, jachty ale také Formule 1. Právě velká cena Monaka patří mezi jedny z nejprestižnější a nejzajímavějších velkých cen.

 

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist